USA zvažují rozmístění jaderných zbraní v dalších evropských zemích
Divím se lidem, kteří to vítají – opravdu věří, že to přinese větší bezpečí? Je to jako sedět na sudech plných střelného prachu. Až to bouchne, vyletí do povětří všechno. I oni. Pokládám za docela pravděpodobné, že jaderné zbraně budou jednou všude, kam se podíváme. A stačí malá jiskra a tyhle zbraně už dávno přestanou Číst více…
