Magyar chce výrazně rozšířit V4. Babiš je pro
Rozšíření o Německo je nesmysl a i v případě Rumunska bych byl trochu na pochybách a opatrný. Ale jinak obnovování spolupráce na formátu bývalého Rakouska-Uherska + Polska je určitě dobrá věc. Nevidím v tom žádnou záludnost a motivaci EU rozkládat, ale to, aby Francie a Německo měly ve střední a východní Evropě odpovídající protiváhu. To Číst více…
