Putin už téměř neopouští bunkry. Neobjevuje se na veřejnosti ani ve své vile
Tak to nevím, ale víme, že on přece může být kde chce. A kde být nechce, tam může být spoustu jeho dvojníků, které má. Anebo už to neplatí a víme, který je pravý Putin? Jak je možné že „evropské tajné služby“ nevědí, kde je? Nevědí to tajné služby žádného evropského státu nebo jaké tajné služby? Jako vždy, hlavní informace od investigativních novinářů chybí, je to jako informace typu „jedna paní povídala“. A tak řekla, že dlouho nic neviděla, zatímco její kamarádka říkala dříve, že má dvojníky. Zřejmě i oni se asi schovávají. A vypadá to, že jsou všichni v bunkrech.
To bude překvapení, až se někdo z nich ukáže.
