Norská ministryně kultury odhalila kozy, premiér ji pochválil

Co všichni ti LGBT lidé a jejich podporovatelé s tím odhalováním se na veřejnosti stále mají? Zdá se mi, že tím spíše odhalují svůj prázdný mozek. Bohužel, i takoví lidé mohu mít velký úspěch a být lidmi voleni do vedoucích funkcí. To je daň za svobodu a demokracii. Ukázat pěkné kozy – potlesk a zajištěnou podporu máte to v kapse. Tedy pěkné kozy – no můj typ tohle zrovna určitě není, je to spíše odpuzující. Vsadím se, že původně nejde ani o Norku, ale odněkud z Pákistánu.

(Západ se řítí do pekel – zrovna v TV proběhla zpráva, že zatímco v roce 1971 Londýn tvořilo 92% původních obyvatel, v roce 2021 to bylo už jen 37%. Většina jsou právě lidé z Pákistánu, Indie, Bangladéše, apod. což sebou přineslo i obrovské zvýšení drobné pouliční kriminality. Kupodivu tu ale Angličané dlouho nepovažovali za závažný problém. To že někdo někomu vytrhne mobil z ruky a uteče, na to už si dávno zvykli… Spíše stále přetrvává fóbie z východoevropanů – tedy těch, kdo nikdy nepatřili mezi jejich otroky. Nicméně dnes už je i migrace z bývalých kolonií stále větší a závažný problém v důsledku čehož kolabuje nejen zdravotnictví. Británie zkrátka na tolik migrantů nemá kapacity a žádná vláda s tím dosud nebyla schopná nic udělat.

Myslím si ale, že pro Británii je už pozdě – i kdyby migraci zastavili okamžitě, migranti jsou už předurčeni převzít demokraticky moc. Británie budou jednou z prvních zemí Evropy která se stane třetím světem – paradoxně, kolébka západní demokracie…). Norsko, Švédsko, Německo a další nejvyspělejší země západu budou asi následovat.