Na důchodce zaklekli, ale chalífát neřeší.

Bohužel, ještě stále velmi málo lidí, kteří dnes na náměstích hrdě mávají vlajkami EU nebo LGBT, si uvědomuje, že progresivní liberálové kteří vládnou i Evropské Unii je ten, že nelegální migrace a islamizace je něco, co ve skutečnosti podporují, ať už skrytě nebo otevřeně, podobně jako podporují to, aby co nejvíce lidí měnilo pohlaví a pochybovalo o své identitě. Podporují chaos, dezorientaci a dezintegraci, krize a problémy, ale následně mohli vytvářet a budovat nový řád.

Jsou to jejich nástroje pro vytváření nového typu společnosti, ve které bude svrchovanost států popřena a nahrazena globální, respektive nadnárodní diktaturou. Je smutné, že mnoha lidem dodnes vůbec nedochází že jde o novou ideologii, nechápou, co je záměrem a co se chystá, pokládají to vše jen za konspirační teorie, nesmysly nebo za strašení. Jak dlouho bude trvat, že lidé poznají, odkud vítr vane?

Na důchodce zaklekli, ale chálifát neřeší – stejně tak to bude s každým, kdo podporuje jejich plány. Ti si budou moci dělat a říkat nahlas co chtějí, zatímco slušné lidi budou šikanovat, omezovat, sledovat a vozit se po nich. A bude na ně podáváno trestní oznámení za jakýkoli vzdor nebo slova kritiky.