Duchové kolem nás

Asi každému se někdy stává, že mu na okamžik začne pískat nebo hučet v jednom uchu. Není to nic vážného, ani to, že by o vás někdo mluvil. To se jen skrze vás přehnal duch. Je jich kolem nás spoustu a pokud prosviští skrze nás rychle, dojde k tomuto efektu. To je jedna z mála věcí, jak duchy kolem sebe můžeme někdy vnímat. Tedy kromě případů zjevení zejména během seance, kdy si k tomu vypůjčí vaší energii, které jim dobrovolně věnujete, aby jí vysáli, aby mohli zjevení nebo pohyb předměty uskutečnit. Nebo kromě poltergeisterů, kteří se naučili silou vůle pohybovat fyzickými předměty. Téměř všichni mohou ale rozkývat i kyvadlo, nejen vy a vaše podvědomí.

Máte někdy jen nepříjemný pocit, i když k tomu není žádný viditelný důvod? Příčinou může být prostě právě jen to, že máte kolem sebe nevítanou společnost duchů, kteří s vámi rozhodně nesympatizují. Nějakým způsobem jste je totiž přitáhli jejich pozornost a proto se o vás zajímají. Buď děláte něco špatného, co je zajímá a poutá k vám anebo naopak něco dobrého, čemu by rádi zabránili a hodili vám klacky pod nohy. V takovém případě je to pro vás zkouška a většinou dlouho nevydrží a odejdou od vás, protože je to přestane bavit. Horší je to v prvním případě – budou to vnímat totiž jako výzvu k tomu, aby vás mohli ovládat nebo alespoň nějak využívat vaše tělo a smysly.  Nedávejte těmto energetickým parazitům šanci. Mohou vás i posednout. Více na téma posedlosti v menu Parapsychologie a metafyzika II.

Kdyby lidé jen tušili, že je stále někdo může pozorovat. Kdyby tušili, kolik se kolem nás pohybuje duchů, nestačili by se divit. Jsou to ti, kteří zůstali uvěznění v mezisvětě něčím co je poutá k našemu světu a proto ho odmítají opustit, i když už tu dávno nemají co dělat. V drtivé většině případů lidem nijak nepomáhají, ale naopak škodí. Někteří si myslí, že pomáhají, jiní se jen škodolibě nebo poťouchle baví, někteří jsou plní touhy se někomu mstít, další zase touhy ovládat lidi a nebo využívat jejich těla. Dobří duchové už mezi námi dávno nejsou a žijí v jiném, paralelním světě, se kterým neexistuje spojení. Dobří duchové mezi námi jsou jen strážní andělé, kteří nám mohou být kdykoli nablízku, aniž by pro ně pobyt v zónách mezisvěta, očistce nebo dokonce pekla, mohl představovat riziko.

Mezisvět je zvláštní svět mezi naším světem a vyšším pararelním světem světla i temnot. Drtivá většina těch, kteří nemají nějaké extrémně silné pouto k našemu světu se tu vůbec nezdrží, ani nezastaví a okamžitě putují dále do temných nebo světlých světů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *