Deset podivných věcí, které děti řekly o minulých životech

Hodně dětí se zdá být mnohem moudřejších, než je jejich skutečný věk. Naše kolegyně v americké redakci Epoch Times, Tara MacIsaacová, u příležitosti Halloweenu sestavila přehled deseti neuvěřitelných až strašidelných věcí, které malé děti pronesly o svých minulých životech.

O výroky svých dítek se podělili jejich rodiče na sociálních sítích. Spousta dětí hovoří o tragické smrti následované šťastnějším životem v současnosti. Více

Mnoho křesťanů v reinkarnaci nevěří. Já si myslím, že je to spíše jen otázka víry, protože žádné přímé důkazy na to nejsou, pouze nepřímé. Mimochodem, víte, že učení o reinkarnaci bylo vyškrtnuto z učení církve asi 300-400 let po Kristu? Bez zajímavosti není ani to, že i mnozí katoličtí duchovní v reinkarnaci věří, i když není v oficiální církevní věrouce. Mezi nejznámější katolické duchovní, kteří se přiznali k tomu, že v reinkarnaci věří byl i papež Jan Pavel II. V žádném případě to ale neznamená, že reinkarnace je nějaká samozřejmost nebo dokonce právo. Je to jen další šance, které se může, ale nemusí opakovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *