Charles Darwin – otec ateismu

Ateismus se postupně rozšířil jako virus do světa před více, než 100 lety. Jeho „zakladatelem“ je Charles Darwin, který přišel s teorií evoluce.

Jeho teorie je pokusem vysvětlit, že život vznikl sám o sebe a sám od sebe se vyvíjí. Darwin je vlastně zakladatelem moderního náboženství bez boha. Mnoho lidí od té doby uvěřilo, že Bůh neexistuje, že vše je pouze náhoda a že evoluce je samočinný proces, který není nijak řízen. Na Darwinovu teorii existují tři názory:

1) že je pravdivá a že dokazuje, že Bůh neexistuje
2) že se může zakládat na pravdě, ale že neexistenci Boha nedokazuje
3) že není pravdivá a žádná evoluce ve skutečnosti neexistuje

Ani věda nemá jasno a existuje spoustu vědců, kteří tuto teorii zpochybňují. Dodnes je Darwin a jeho teorie jakousi modlou, ke které se vzhlížejí všichni ateisté. Přesto nebo právě proto byla jeho teorie přijata jako jediný správný oficiální výklad vzniku života a člověka, který je vyučován na školách. Náboženství bylo ze škol vyloučeno, ale vyučování této teorie je povinné. Nemělo by být ale obojí pouze dobrovolné?

Mnoho lidí říká, že náboženství vymývá lidem mozek. Někdy ano, ale jsem přesvědčen o tom, že také ateismus je vymývání mozků. Díky tomuto vymývání se tento virus rychle rozšířil. I když neexistenci Boha vůbec nedokazuje. Ateismus však vytvořil nové paradigma, falešný matrix lži, ve které dodnes žijeme. Navzdory mnoha jiným, převratným objevům.

Každý něčemu věří, jen ateista si myslí, že ví, že Bůh neexistuje. A pokud si nemyslí, že to ví, tak tomu alespoň věří. Mnozí říkají, že ateismus je spíše absence víry a že je to přesvědčení. Ale i já jsem přesvědčen o tom, že Bůh existuje, což je také přesvědčení. A to, že ateismus je absence víry v Boha neznamená, že je to absence víry v to, že Bůh neexistuje.

Každý může pouze vědět nebo věřit. Pokud jste ateisty, tedy buď víte, že Bůh neexistuje nebo věříte, že neexistuje. A pokud je vám to putna, pak nejste přesvědčení ateisté, ale jen lhostejní materialisté a pokud nejste ani jedno, jste ještě hledající.

O Darwinovi byl natočen pěkný životopisný film Síla lásky, doporučuji vidět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *