Abigail Shrier: Nevratné poškození (genderová ideologie a cenzura)

Dospívající dívky stále častěji užívají testosteron, ničí si těla a vydávají se na nevratnou cestu ke změně pohlaví. Co stojí za tímto jevem, o kterém se podle některých aktivistů vůbec nesmí mluvit? Odpověď na tuto otázku se snaží nalézt Nevratné poškození – kniha, jejíž vydání provázely v mnoha zemích výhrůžky a protesty liberálů a LGBT komunit. Trefila se autorka knihy přímo do černého, že liberálové podporující svobodu myšlení volají po jejím zákazu? Máme mít obavy z omezování svobody slova?

Poté co se Albatros knihu rozhodl nevydat, vydalo ji nakladatelství Bourdon – k zakoupené zde. Je dodejme, že právě Albatros masově trh zásobuje tisícovkami publikací, které podporují genderovou ideologii, ale že ještě nikdy nevydalo žádnou knihu, které je k této ideologii kritická. Proto se k tomu rozhodlo i tentokrát, ze strachu z negativní odezvy a z poškození dobrého jména nakladatelství. Vidíme, jak lidstvo velmi ovládá ideologie a strach. I ve vyspělých demokratických zemích.

O knize se diskutovalo také na České rozhlase:

Sledujte také rozhovor na téma ohrožení demokracie ze strany woke ideologie, která má rysy nového, masového náboženství zachvacující západní společnosti a alarmující situace ve Velké Británii – na CNN Prima News: